Кравченко Тетяна Дмитрівна
четвер, 7 травня 2026 р.
Екскурсія до Публічної бібліотеки
Напередодні Дня матері учні відвідали Публічну бібліотеку. Привітно зустріла дітей директорка бібліотеки Наталія Василівна. Вона провела цікаву екскурсію. Та незабутнім був майтер-клас. Діти виготовляли листівки для найдорожчих своїх матусь.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Новіша публікація
Старіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар